Poskytujeme komplexní nabídku IT služeb

Servery

Dnes se bez serveru neobejde žádná menší firma. Správný výběr serverů je to nejdůležitější, pokud se chcete vyhnout zvýšeným nákladům v budoucnosti.

Máme dlouhodobé zkušenosti při správě IT ve firmách různé velikosti a s různými nároky, proto vybíráme jen ze značkových serverů jako je FUJITSU-SIEMENS, DELL, HP, IBM a SUN.

Virtualizace

Firmám s větším počtem serverů jsme schopni navrhnout řešení formou virtualizace serverů. Dochází k redukci fyzických serverů. Jde především o snižování nákladů na pořízení hardwaru, úspory energie, ale také o zvýšení efektivity následné správy IT, která ve virtualizovaném prostředí nabízí zcela nové možnosti a postupy.

Zálohování, zálohování a opět zálohování

Ve světě IT jsou vaše data to nejcennější co máte. Použití zálohovací technologie se odvíjí od velikosti diskového pole na serveru a velikosti denních záloh. Nabízíme zálohování na externí pevné disky, které jsou následně uchovány v trezoru banky nebo na jiném bezpečném místě. Je to z důvodu možného výskytu požáru, zaplavení vodou nebo úderem blesku v místě, kde jsou servery umístěny. Pro zálohování největších diskových polí doporučujeme vlastní zálohovací server, který dokáže pojmout veškerá data včetně požadované historie.

Instalace, konfigurace a aktualizace

Seznámíme vás s možnostmi různých operačních systémů, jejich klady, zápory a jejich finanční náročností. Na vybrané platformě nainstalujeme a nakonfigurujeme souborový server, mailový server, databázový server, webový server, vpn server, dns server, proxy server a mnoho dalšího, dle zadání. Na pracovní stanice nainstalujeme operační systém dle požadavků, vše nakonfigurujeme a vše budeme udržovat řádně aktualizované.